Pakiet EURO 2016

Zapraszamy do oglądania wszystkich meczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016! To będzie największe sportowe wydarzenie roku i największa i najważniejsza impreza piłkarska zarówno w Europie, jak i dla widzów na całym świecie. Od 10 czerwca do 10 lipca każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo.

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

Kanały wystartują 10 czerwca 2016. Po raz pierwszy Telewizja Polsat uruchamia tego typu kanały, które w okresie 10.06-10.07.2016 będą w pełni dedykowane turniejowi finałowemu UEFA EURO 2016. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

W Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zobaczymy:

- Wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych
- Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca
- Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji
- Wielogodzinne studia z obszernymi analizami
- Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni
- Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji

Kibicuj i oglądaj spotkania na najwyższym sportowym poziomie. Transmisje dostępne będą na nowych kanałach premium: Polsat Sport 2 HD nr 198, Polsat Sport 3 HD nr 199 - emocje serwujemy na żywo! Przeżyj to z nami!

Dostęp do pakietu kanałów dla posiadaczy taryfy MaxiTV będzie sprzedawany za 99 zł do 10 czerwca. Opłata po dniu rozpoczęcia Mistrzostw (czyli od 11 czerwca) będzie wynosić 109 zł. Rozpoczęcie mistrzostw już 10 czerwca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation