Pay Per View dostępne też u nas

Pay Per View (inaczej PPV lub VOD) to możliwość wykupienia dostępu do treści multimedialnych emitowanych najczęściej przez dostawców cyfrowej telewizji. W tej usłudze płaci się za obejrzenie konkretnej treści. Usługa zwykle ma charakter okazjonalny i najczęściej dotyczy transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, np. gal boksu zawodowego czy meczów piłki nożnej. 

Nasi Klienci mogą skorzystać z usługi kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 62 636 4444 lub osobiście w BOK. Aktualnie usługa dostępna jest tylko dla Klientów posiadających taryfę MaxiTV, ale pracujemy nad tym by możliwość ta mieli również Klienci z taryfą MiniTV. 

Dziś pragniemy zachęcić Państwa do obejrzenia gali KSW 35, którą będziemy transmitować właśnie w tym systemie.  Koszt transmisji to 39 zł. Gala KSW 35 emitowana będzie już w ten piątek (27.05.2016r.) o godz. 20:00. W trzech walkach wieczoru trójmiejskiego wydarzenia wystąpią broniący po raz pierwszy tytułu KSW w wadze średniej Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. 

Wykupienie dostępu to świetny pretekst by zaprosić najbliższych przyjaciół i spędzić w ten sposób piątkowy wieczór :)  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation