Nowości na wiosnę

Pragniemy Państwu dziś zaprezentować 2 nowości na wiosnę które wprowadziliśmy do naszej oferty: 

Promocja Zakabluj sąsiada – napewno Państwo ją znają przynajmniej z nazwy – promocja polega na okablowaniu innej osoby, która jest w zasięgu naszej sieci! Wy polecacie, my kablujemy! Nazwa i idea stare, ale zasady nowe. Promocja skierowana jest do osób indywidualnych i polega na poleceniu naszych usług sąsiadowi lub znajomemu. Osoba polecona jak i polecający wskazany przy podpisywaniu umowy otrzymują od nas po 1 abonamencie na Internet w promocyjnej cenie 1 zł. 

BEZPIECZEŃSTWO – przedstawiamy 2 nowo uruchomione usługi związane z bezpieczeństwem sieci: 
- Antywirus zapewniający zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci! Tylko teraz usługa dostępna w promocyjnej cenie 6,90 zł brutto miesięcznie. 
- Bezpieczny Internet, dzięki któremu nasi Klienci mogą blokować strony z nieodpowiednimi treściami dla dzieci i regulować ich czas spędzany przed komputerem. Dodatkowo, usługa ta dba o Państwa prywatność chroniąc hasła i unieszkodliwiając wirusy zapewniając przy tym bezpieczeństwo przelewów i zakupów online. Promocyjna cena 9,90 zł brutto miesięcznie. 

Obie zaprezentowane usługi udostępniane są w wariancie bezterminowym z możliwością miesięcznego wypowiedzenia. Usługi dostępne są dla nowych jak i obecnych Klientów, osób indywidualnych jak i firm i instytucji. 

Aktywacja usług możliwa jest w naszym Biurze Obsług Klienta lub telefonicznie pod numerem: 62 636 4444. Usługi Ochrony Internetu świadczone są we współpracy i w oparciu o oprogramowanie G Data InternetSecurity.

Jeśli ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo – zapraszamy do kontaktu – szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy wybrać zabezpieczenie odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation