Poszukujemy testerów naszego Internetu

Mieszkasz w Marianowie, Soplu, Polesiu, Teklinowie, Górce Wieruszowskiej, Chobaninie, Pieczyskach, Nowym Ochędzynie, Kopaninach, Tyblach lub Kolonii Sokolniki?

Poszukujemy testerów usługi dostępu do szybkiego, stabilnego Internetu! Zadaniem testera będzie m.in: testowanie i opiniowanie usługi, pisanie krótkich recenzji, tworzenie i udostępnianie statystyk oraz testowanie dodatkowych funkcjonalności.

Poszukiwane są osoby, które na buszowanie po sieci poświęcają nie mniej niż 20 godzin tygodniowo oraz posiadają zdolność łatwego komunikowania się. Konieczna podstawowa wiedza na temat komputerów oraz telekomunikacji. Mile widziani gracze oraz kinomaniacy.

Spośród osób, które wyrażą chęć pełnienia roli testera wybrana zostanie elitarna grupa 10 osób spełniających powyższe warunki. Realizacja projektu zaplanowana jest na okres 6 miesięcy. Przez cały ten czas testerzy zapewniony będą mieli bezpłatny dostęp do Internetu w sieci W2S.

Aby zgłosić się do udziału w projekcie wystarczy przesłać maila na adres: bok@w2s.net.pl w tytule wpisując Testy Sieci. W wiadomości mailowej prosimy podać imię i nazwisko, telefon, dokładny adres oraz odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz zostać testerem sieci W2S.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia 2015 r. osoby zakwalifikowane do projektu otrzymają wiadomość na podany przez siebie adres e-mail w okolicach  17 sierpnia. Zapraszamy do udziału. 

blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation