Światłowód w powiecie Wieruszowskim

Szanowni Państwo, większość z Państwa zauważyła, że w wielu miejscowościach powiesiliśmy na słupach niskiego napięcia nasz kabel światłowodowy. Tak powstał szkielet naszej sieci. W kolejnych krokach będziemy rozbudowywać się na pozostałe miejscowości. 

Mając podwieszony kabel możemy teraz stopniowo uruchamiać poszczególne okablowane już miejscowości. W niektórych możemy świadczyć usługę dostępu do szybkiego, stabilnego Internetu już dziś w innych będzie to możliwe na przestrzeni najbliższych 3 miesięcy. 

W tych miejscowościach gdzie istnieje taka możliwość kontaktujemy się z mieszkańcami systematycznie osobiście, ale zachęcamy również Państwa do kontaktu: 

Niezależnie od zamieszkiwanej miejscowości wszystkich zainteresowanych zachęcamy do niezobowiązującego wypełnienia formularza dostępnego na stronie pod adresem: kalkulator.w2s.net.pl. W celu usprawnienia procesu podłączeń w polu wiadomość prosimy podać orientacyjną datę, kiedy mogliby Państwo skorzystać z naszej oferty. 

Każde Państwa zgłoszenie rozpatrzymy indywidualnie i odpowiemy na nie do 3 dni roboczych.
Zapraszamy na naszą stronę pod adresem: www.w2s.net.pl oraz do kontaktu pod numerem: 62 636 4444 lub drogą elektroniczną na adres: bok@w2s.net.pl. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation