Serwerownia już gotowa

Szanowni Państwo, zgodnie z informacją która ukazała się na stronie tugazeta.pl pragniemy poinformować, że już w sierpniu będziemy gotowi do podłączenia pierwszych mieszkańców powiatu zamieszkujących na odcinku Wieruszów – Sokolniki. 

Nasza serwerownia zlokalizowana w Wieruszowskim szpitalu dostarcza sygnał i jest w pełni gotowa do świadczenia pierwszych usług. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Jej wybór podyktowany był faktem, że w przypadku awarii oprócz własnego zasilana, mamy możliwość korzystania z wewnętrznego zasilania prądotwórczego jakie posiada szpital w którym wynajmujemy jedno z pomieszczeń gospodarczych. 

Ponadto w całym powiecie prowadzone są liczne prace mające na celu możliwie jak najszybsze podłączenie do sieci mieszkańców kolejnych etapów o czym będziemy państwa informować.

Pragniemy również powiadomić, że pod numerem 62 636 4444 została uruchomiona specjalna infolinia pod którą w przypadku pytań można dzwonić w godzinach od 9:00 do 19:00. Zapraszamy do kontaktu.

serwerownia 1

Serwerownia 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation