Światłowód do domu?

Zastanawiacie się Państwo po co nam światłowód w domu? Co zyskamy na dostępie do Internetu o szybkości 100 i więcej Mb/s?
Od zawsze głównym powodem korzystania z Internetu była rozrywka. To ona napędzała nasze potrzeby bycia online. Jeśli dodamy do tego wszystkie aspekty związane z praca i edukacją okaże się, że internet jest w naszym życiu niezbędny. Ale wraz z postępem technologicznym i nasze potrzeby zaczęły ewoluować. 
Teraz chcemy oglądać telewizję przez Internet i to w technologii HD, grać w sieci, wypożyczać i nagrywać filmy, prowadzić tanie i długie rozmowy, monitorować zdalnie mieszkanie itp. Niejednokrotnie zdarza się tak, że większość tych rzeczy dzieje się jednocześnie. I tu najczęściej pojawiają się problemy…

Dzięki zastosowanej przez nas technologii i doprowadzając światłowód do Państwa domu ściągnięcie filmu może trwać zaledwie kilka chwil, nawet jeśli dzieciaki w tym czasie prowadzą wideorozmowę z babcią lub grają z przyjaciółmi online. Wideo polaczenia odbywają się w czasie rzeczywistym, rozmowy są nieprzerywane, a podczas oglądania filmu występuje całkowity brak opóźnień. Bez żadnych ograniczeń mogą Państwo łączyć się z całym światem! 
A wszystko to będzie możliwe na jednym łączu i od jednego operatora, aby nie było kłopotów z kilkoma rachunkami :)

Światłowód w domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation