Category Archives: Oferta

Telefonia stacjonarna: przenieś numer i oszczędzaj!

Posiadasz telefon stacjonarny i nie chcesz go likwidować bo dużo osób posiada ten numer? często ktoś na niego dzwoni? czasem ktoś z niego wykonuje połączenia telefonicznie?

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Pakiet 100 minut na rozmowy stacjonarne krajowe to koszt 9,90 zł brutto miesięcznie w pakiecie z inną usługę (np. Internetem lub telewizją) lub 19,90 zł brutto jako samodzielna usługa. Minuty przechodzą z miesiąca na miesiąc do 12 miesięcy. Nie ma konieczności utrzymywania łącza, usługa jest świadczona dzięki doprowadzeniu światłowodu bezpośrednio do budynku. tego samego dzięki któremu nasi klienci mogą korzystać z szybkiego, stabilnego, nielimitowanego dostępu do Internetu lub cyfrowej atrakcyjnej programowo oferty TV.

W ofercie indywidualnej pakiet 100, 200 lub 300 minut, dla firm i instytucji możemy uszyć ofertę na miarę potrzeb. Przeniesienie numeru gratis, a całość formalności jest po stronie operatorów (wystarczy tylko zgłosić nam chęć przeniesienia numeru). Dla osób chcących skorzystać z nowej numeracji dostępna jest atrakcyjna pula numerów.

Podsumowując:

  •  100 minut do wydzwonienia na krajowe rozmowy z numerami stacjonarnymi;
  •  niewykorzystane minuty przechodzące na kolejny miesiąc;
  •  darmowe rozmowy do naszego BOK i do innych użytkowników naszej sieci telefonicznej;
  •  brak opłaty za utrzymanie łącza;
  •  naliczanie sekundowe;
  •  zaawansowana funkcjonalność dodatkowa;
  •  szybkie przenoszenie numeru lub atrakcyjny numer z naszej puli numeracyjnej.

Zapytaj doradcę jak przenieść numer: 62 636 4444

Pakiet EURO 2016

Zapraszamy do oglądania wszystkich meczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016! To będzie największe sportowe wydarzenie roku i największa i najważniejsza impreza piłkarska zarówno w Europie, jak i dla widzów na całym świecie. Od 10 czerwca do 10 lipca każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo.

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

Kanały wystartują 10 czerwca 2016. Po raz pierwszy Telewizja Polsat uruchamia tego typu kanały, które w okresie 10.06-10.07.2016 będą w pełni dedykowane turniejowi finałowemu UEFA EURO 2016. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

W Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zobaczymy:

- Wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych
- Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca
- Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji
- Wielogodzinne studia z obszernymi analizami
- Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni
- Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji

Kibicuj i oglądaj spotkania na najwyższym sportowym poziomie. Transmisje dostępne będą na nowych kanałach premium: Polsat Sport 2 HD nr 198, Polsat Sport 3 HD nr 199 - emocje serwujemy na żywo! Przeżyj to z nami!

Dostęp do pakietu kanałów dla posiadaczy taryfy MaxiTV będzie sprzedawany za 99 zł do 10 czerwca. Opłata po dniu rozpoczęcia Mistrzostw (czyli od 11 czerwca) będzie wynosić 109 zł. Rozpoczęcie mistrzostw już 10 czerwca!

Pay Per View dostępne też u nas

Pay Per View (inaczej PPV lub VOD) to możliwość wykupienia dostępu do treści multimedialnych emitowanych najczęściej przez dostawców cyfrowej telewizji. W tej usłudze płaci się za obejrzenie konkretnej treści. Usługa zwykle ma charakter okazjonalny i najczęściej dotyczy transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, np. gal boksu zawodowego czy meczów piłki nożnej. 

Nasi Klienci mogą skorzystać z usługi kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 62 636 4444 lub osobiście w BOK. Aktualnie usługa dostępna jest tylko dla Klientów posiadających taryfę MaxiTV, ale pracujemy nad tym by możliwość ta mieli również Klienci z taryfą MiniTV. 

Dziś pragniemy zachęcić Państwa do obejrzenia gali KSW 35, którą będziemy transmitować właśnie w tym systemie.  Koszt transmisji to 39 zł. Gala KSW 35 emitowana będzie już w ten piątek (27.05.2016r.) o godz. 20:00. W trzech walkach wieczoru trójmiejskiego wydarzenia wystąpią broniący po raz pierwszy tytułu KSW w wadze średniej Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. 

Wykupienie dostępu to świetny pretekst by zaprosić najbliższych przyjaciół i spędzić w ten sposób piątkowy wieczór :)  

Nowości na wiosnę

Pragniemy Państwu dziś zaprezentować 2 nowości na wiosnę które wprowadziliśmy do naszej oferty: 

Promocja Zakabluj sąsiada – napewno Państwo ją znają przynajmniej z nazwy – promocja polega na okablowaniu innej osoby, która jest w zasięgu naszej sieci! Wy polecacie, my kablujemy! Nazwa i idea stare, ale zasady nowe. Promocja skierowana jest do osób indywidualnych i polega na poleceniu naszych usług sąsiadowi lub znajomemu. Osoba polecona jak i polecający wskazany przy podpisywaniu umowy otrzymują od nas po 1 abonamencie na Internet w promocyjnej cenie 1 zł. 

BEZPIECZEŃSTWO – przedstawiamy 2 nowo uruchomione usługi związane z bezpieczeństwem sieci: 
- Antywirus zapewniający zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci! Tylko teraz usługa dostępna w promocyjnej cenie 6,90 zł brutto miesięcznie. 
- Bezpieczny Internet, dzięki któremu nasi Klienci mogą blokować strony z nieodpowiednimi treściami dla dzieci i regulować ich czas spędzany przed komputerem. Dodatkowo, usługa ta dba o Państwa prywatność chroniąc hasła i unieszkodliwiając wirusy zapewniając przy tym bezpieczeństwo przelewów i zakupów online. Promocyjna cena 9,90 zł brutto miesięcznie. 

Obie zaprezentowane usługi udostępniane są w wariancie bezterminowym z możliwością miesięcznego wypowiedzenia. Usługi dostępne są dla nowych jak i obecnych Klientów, osób indywidualnych jak i firm i instytucji. 

Aktywacja usług możliwa jest w naszym Biurze Obsług Klienta lub telefonicznie pod numerem: 62 636 4444. Usługi Ochrony Internetu świadczone są we współpracy i w oparciu o oprogramowanie G Data InternetSecurity.

Jeśli ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo – zapraszamy do kontaktu – szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy wybrać zabezpieczenie odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

TV doszyta na miarę

Drodzy Klienci, staramy się aby nasza oferta telewizyjna była maksymalnie dostosowana do Państwa oczekiwań, dlatego w naszej ofercie pojawił się dodatkowe pakiety tematyczne oraz premium. Wybrane pakiety można dokupić do taryfy MaxiTV. 

Wśród tematycznych znalazły się pakiety:
Więcej Muzyki, Więcej Discovery HD, Więcej Sportu HD, Więcej Bajek, Więcej Filmów HD, Więcej Seriali HD, Więcej Luzu HD, Więcej Nauki HD, TV Republika HD, Więcej Świata oraz pakiet nHD. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w dodatku w dobrej cenie, ponieważ koszt za pakiet zaczyna się już od niespełna 2 złotych brutto / miesięcznie w przypadku np Pakietu Więcej Świata oraz nie przekracza 10 zł w przypadku Pakietu Więcej Filmów HD. 

Pełna lista programów dostępna w ramach poszczególnych pakietów znajduje się na naszej stronie pod adresem: www.w2s.net.pl/pakiety-tematyczne

W naszej ofercie dostępne są również Pakiet Premium w skład których wchodzą najpopularniejsze ekskluzywne grupy programowe. Dostępne pakiety to: 

HBO HD – 6 kanałów z HBO
HBO HD +OD +GO – 8 kanałów HBO
CANAL+ Select – 11 kanałów z grupy Canal+
CANAL+ Prestige – 14 kanałów z grupy Canal+
Cinemax – 4 kanały Cinemax

Lista programów: www.w2s.net.pl/pakiety-premium

Informację o cenach poszczególnych pakietów można uzyskać u doradcy pod numerem: 62 636 4444 – koszt połączenia jak z numerem stacjonarnym, a dla Klientów posiadających telefon w naszej sieci – ciekawostka – połączenie jest bezpłatne!

Nowe programy w naszej ofercie telewizyjnej

Pragniemy poinformować, że wzbogaciliśmy pakiet Maxi TV o nowe kanały: Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, Ale Kino+ HD, nowe Nat Geo Wild HD, Nuta.TV, iPOL.TV i Deutsche Welle (ENG). Pakiet został zwiekszony do 141 programów, w tym 41 kanałów jest w jakości HD. Pełną ofertę programową dla pakietu Maxi TV można zobaczyć pod adresem: www.w2s.net.pl/rozszerzony
Jednocześnie Pakiet Mini TV został powiększony o kanały: Nuta.TV, iPOL.TV i Deutsche Welle (ENG). Pakiet został zwiekszony do 93 programów, w tym 25 kanałów jest w jakości HD. Oferta programowa dla pakietu MiniTV dostępna jest pod adresem: www.w2s.net.pl/podstawowy .
W obu przypadkach cena pozostaje bez zmian! 

Nowe miejscowości w zasięgu sieci W2S

Józefów i Kąty Walichnowskie to kolejne miejscowości będące w zasięgu naszej sieci. Szeroko zakrojone prace trwają również na całym odcinku od Wieruszowa do Łubnic! Klatka, Mieleszynek, Mieleszyn, Chotynin, Bolesławiec, Andrzejów, Wójcin, Łubnice, Węglewice oraz Galewice to miejscowości uruchamiane w następnej kolejności -będziemy informować o dokładnych terminach, a już dziś zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty!

Z szybkiego, stabilnego Internetu korzystają już mieszkańcy miejscowości: Teklinów, Sopel, Polesie, Górka Wieruszowska, Chobanin, Pieczyska, Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble, Kolonia Sokolniki, Cieszęcin, Kowalówka, Kolonia Osiek, Osiek, Sokolniki i Czastary.

Pragniemy podkreślić, że po wybudowaniu całego głównego odcinka sieć systematycznie będzie rozbudowywana o kolejne miejscowości powiatu.

Ponadto otwieramy dla Państwa biuro! Wybrany lokal, który zlokalizowany jest w centrum Wieruszowa jest w trakcie odnawiania i dostosowywania. Otwarcie Biura Obsługi Klienta planujemy na koniec września, konkretna data zostanie ogłoszona.

Zasięg naszej sieci coraz większy

Cieszęcin, Kowalówka, Kolonia Osiek, Osiek, Sokolniki i Czastary to kolejne miejscowości w zasięgu Wieruszowskich Sieci Światłowodowych (W2S). Mieszkańców zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty oraz wykonania światłowodowego przyłącza do budynku! Przypomijmy, że światłowód w domu to: wysoka bezawaryjność i bezpieczeństwo, ogromne prędkości oraz stabilne usługi i co najważniejsze: nieograniczone możliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Kolejne miejscowości z dostępem do światłowodu

Marianów, Sopel, Polesie, Górka Wieruszowska, Chobanin, Pieczyska, Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble i Kolonia Sokolniki to kolejne miejscowości, których mieszkańcy mogą już korzystać ze światłowodowego SZYBKIEGO, STABILNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU oraz pozostałych usług! 

Pierwsza miejscowość w powiecie z dostępem do światłowodu

W2S – Wieruszowskie Sieci Światłowodowe – raport z prac: 

Z przyjemnością informujemy, że po zespawaniu 560 włókien światłowodowych i ułożeniu 36 km kabla zakończyliśmy etap budowy sieci w Teklinowie i mieszkańcy tej miejscowości maja już możliwość korzystania z stabilnego i szybkiego dostępu do Internetu oraz pozostałych świadczonych usług (telewizji nowej generacji, cyfrowej telefonii oraz monitoringu wizyjnego). 

Zamówienia można składać poprzez:

- kalkulator usług dostępny pod adresem: kalkulator.w2s.net.pl - po skonfigurowaniu usług w parametrach jakimi są Państwo zainteresowani wystarczy kliknąć ZATWIERDZ i zlecenie zostanie do nas przesłane; 

- numer tel: 62 636 4444

- adres e-mail: przesyłając wiadomość na adres bok@w2s.net.pl

A już wkrótce zaprosimy Państwa o naszego Biura Obsługi Klienta które mieścić się będzie w Wieruszowie na Rynku. 

Post Navigation