Category Archives: Projekt

Wiosna idzie…

KLATKA, MIELESZYN i częściowo MIELESZYNEK – to kolejne miejscowości w których mamy już pierwszych zadowolonych Klientów. A już w kolejce na odpalenie czekają kolejne miejscowości. Pogoda dopisuje, wiosna w powietrzu a my ostro pracujemy równolegle nad wieloma odcinkami. Już wkrótce poinformujemy o kolejnych lokalizacjach. 

Aktualny zasieg można sprawdzić pod adresem: www.w2s.net.pl/zasieg

Nowe kanały telewizyjne – cena bez zmian

Z ogromną radościa pragniemy poinformowac o powiekszeniu oferty programowej naszych pakietów telewizyjnych! Pełna lista programów dostępna jest na naszej stronie www: 

Pakiet MiniTV: www.w2s.net.pl/pakiet-podstawowy

Pakiet MaxiTV: www.w2s.net.pl/pakiet-rozszerzony

w2-nowe-programy

Świąteczne prezenty

Święta tuż, tuż… przed nami ostatnie kilka dni na nabycie prezentów pod choinkę. Przed zakupem tabletów, konsoli, laptopów, smartfonów dla małoletnich zachęcamy do przejrzenia poradnika "Pomyśl, zanim kupisz". Znajduje się w nim wiele cennych rad, które podpowiedzą jak wybrać bezpieczny sprzęt elektroniczny i gry dla dziecka. Poradnik dostępny jest na stronie Polskiego Centrum Programu "Safer Internet" pod adresem: www.saferinternet.pl . Życzymy miłej lektury!

Nowe miejscowości w zasięgu sieci W2S

Józefów i Kąty Walichnowskie to kolejne miejscowości będące w zasięgu naszej sieci. Szeroko zakrojone prace trwają również na całym odcinku od Wieruszowa do Łubnic! Klatka, Mieleszynek, Mieleszyn, Chotynin, Bolesławiec, Andrzejów, Wójcin, Łubnice, Węglewice oraz Galewice to miejscowości uruchamiane w następnej kolejności -będziemy informować o dokładnych terminach, a już dziś zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty!

Z szybkiego, stabilnego Internetu korzystają już mieszkańcy miejscowości: Teklinów, Sopel, Polesie, Górka Wieruszowska, Chobanin, Pieczyska, Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble, Kolonia Sokolniki, Cieszęcin, Kowalówka, Kolonia Osiek, Osiek, Sokolniki i Czastary.

Pragniemy podkreślić, że po wybudowaniu całego głównego odcinka sieć systematycznie będzie rozbudowywana o kolejne miejscowości powiatu.

Ponadto otwieramy dla Państwa biuro! Wybrany lokal, który zlokalizowany jest w centrum Wieruszowa jest w trakcie odnawiania i dostosowywania. Otwarcie Biura Obsługi Klienta planujemy na koniec września, konkretna data zostanie ogłoszona.

Garść odpowiedzi na pytania

Od blisko dwóch miesięcy odwiedzamy Państwa informując o ofercie. Spotykamy się z szeregiem pytań które Państwa nurtują. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i udzielić informacji. Wśród najczęściej zadawanych znajdują się następujące:

- Jak wygląda umowa? Czy są jakieś "kruczki" i zapisy "drobną czcionką"?
Nie! Każda osoba zainteresowana przed podpisaniem umowy otrzymuje ją do wglądu wraz z pozostałymi dokumentami. Umowy które posiadamy są w pełni zgodne Prawem Telekomunikacyjnym oraz znowelizowaną w grudniu 2014 roku Ustawą o Ochronie Praw Konsumenta. W naszych dokumentach nie ma Klauzul Niedozwolonych ani kruczków prawnych, a nasi Pracownicy bardzo szczegółowo i rzetelnie udzielą informacji o najważniejszych zapisach.

- Czy aby korzystać z usługi telewizji potrzebny jest światłowód?
TAK. Światłowód ze względu na swoją przepustowość i stabilność w pełni pozwala realizować usługi telewizji a w szczególności telewizji HD  na dużych odległościach.  Nie pozwala na świadczenie tego rodzaju usługi żadna inna technologia.
Budowana przez nas Wieruszowska Sieć Światłowodowa pozwala na przesył danych w ogromnej prędkości i bez zakłóceń. To właśnie dzięki tej sieci mogą Państwo oglądać telewizję w bardzo dobrej jakości i bez zacięć obrazu. Ponadto ze względu na fakt, że całą naszą sieć budujemy w tej technologii możemy Państwu każdą oferowaną usługę (Internet, Telewizję, Telefon i Monitoring) świadczyć we wszystkich lokalizacjach które obejmujemy swoim zasięgiem. Bez żadnych ograniczeń.

- Czy w trakcie trwania umowy ceny usług mogą wzrosnąć?
NIE! Koszt za usługi na które zawierają Państwo umowę znajdują się na jej pierwszej stronie wraz z informacją przez jaki czas trwania umowy (w zależności od wybranego wariantu terminowego) będą obowiązywały. Przez cały ten okres pozostają one niezmienne. Nie ma obaw, że w trakcie trwania mogą one wzrosnąć – byłoby to niezgodne z postanowieniami umowy.

- Jak długo będzie realizowany projekt? Co po jego zakończeniu?
Projekt aby został uznany za zrealizowany musi zostać utrzymany co najmniej przez 3 lata od jego zakończenia.  Już teraz budowana przez nas sieć znacznie przekracza swoim zasięgiem listę zaplanowanych w projekcie miejscowości. Planujemy cały czas się rozwijać w związku z czym formalny wymóg utrzymania projektu nie jest dla nas graniczny. Niezależnie od dofinansowania zaplanowaliśmy tą inwestycję na długie lata i tak też będzie realizowana. Planujemy objąć infrastrukturą światłowodową cały Powiat.

- Czy planują Państwo dzierżawić wybudowaną infrastrukturę?
Na chwilę obecną aż do osiągnięcia wskazanych w projekcie wskaźników nie jest to technicznie możliwe z racji tego, że na tym etapie nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaka liczba włókien będzie mogła być udostępniona w ramach oferty dzierżawy. Obecnie pracujemy nad realizacją projektu, budujemy sieć i wypełniamy warunki dofinansowania.

na-bloga

Zasięg naszej sieci coraz większy

Cieszęcin, Kowalówka, Kolonia Osiek, Osiek, Sokolniki i Czastary to kolejne miejscowości w zasięgu Wieruszowskich Sieci Światłowodowych (W2S). Mieszkańców zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty oraz wykonania światłowodowego przyłącza do budynku! Przypomijmy, że światłowód w domu to: wysoka bezawaryjność i bezpieczeństwo, ogromne prędkości oraz stabilne usługi i co najważniejsze: nieograniczone możliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Kolejne miejscowości z dostępem do światłowodu

Marianów, Sopel, Polesie, Górka Wieruszowska, Chobanin, Pieczyska, Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble i Kolonia Sokolniki to kolejne miejscowości, których mieszkańcy mogą już korzystać ze światłowodowego SZYBKIEGO, STABILNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU oraz pozostałych usług! 

Światłowód w powiecie Wieruszowskim

Szanowni Państwo, większość z Państwa zauważyła, że w wielu miejscowościach powiesiliśmy na słupach niskiego napięcia nasz kabel światłowodowy. Tak powstał szkielet naszej sieci. W kolejnych krokach będziemy rozbudowywać się na pozostałe miejscowości. 

Mając podwieszony kabel możemy teraz stopniowo uruchamiać poszczególne okablowane już miejscowości. W niektórych możemy świadczyć usługę dostępu do szybkiego, stabilnego Internetu już dziś w innych będzie to możliwe na przestrzeni najbliższych 3 miesięcy. 

W tych miejscowościach gdzie istnieje taka możliwość kontaktujemy się z mieszkańcami systematycznie osobiście, ale zachęcamy również Państwa do kontaktu: 

Niezależnie od zamieszkiwanej miejscowości wszystkich zainteresowanych zachęcamy do niezobowiązującego wypełnienia formularza dostępnego na stronie pod adresem: kalkulator.w2s.net.pl. W celu usprawnienia procesu podłączeń w polu wiadomość prosimy podać orientacyjną datę, kiedy mogliby Państwo skorzystać z naszej oferty. 

Każde Państwa zgłoszenie rozpatrzymy indywidualnie i odpowiemy na nie do 3 dni roboczych.
Zapraszamy na naszą stronę pod adresem: www.w2s.net.pl oraz do kontaktu pod numerem: 62 636 4444 lub drogą elektroniczną na adres: bok@w2s.net.pl. 

Wesołych Świąt Wielkanocnych

swiateczne-cnmm

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

blog-swiateczne

Post Navigation